Heartbreakers

Forum rodziny Heartbreakers.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-04-27 21:27:09

Sheba

Gość

Podanie Sheby :)

1. O sobie:
-Imię: Nie podaję, bo nie lubię Zwą mnie lemurem
-Wiek: 17
-Od jak dawna grasz w Nostale?: Trudno powiedzieć, miałam sporą przerwę i nie pamiętam.. Z dwa lata?
-Ile czasu dziennie grasz w Nostale? Hm. Przede wszystkim, jestem praktycznie codziennie, chyba że coś się zdarzy (problem z netem/poza domem itp)
a) od poniedziałku do piątku: od niedzieli do czwartku: przeważnie od około 20:30 do 23, chyba, że ojciec jedzie na nockę, wtedy czas nieokreślony, czasem zarywam nocki
b) w sobotę i niedzielę: w piątek i sobotę: od 20:30 do... której będzie trzeba, czasem do rana maniak mi się wtedy włącza.
-Twoje poprzednia rodzina?: Cavallone. Aktualnie jeszcze w niej jestem, bo czekam na wyjaśnienie pewnej sprawy, ale moje odejście jest nieuniknione i czekam tylko na rozpatrzenie tego podania.
-Powód odejścia/wyrzucenia z niej: Cóż, mąż szefowej wymyślił sobie zasady, których nie wszyscy mogli przestrzegać (obowiązkowy ts na przykład) a na stwierdzenie, iż ktoś nie może tego zrobić, odpowiadał "zamknij ryj". W fam chcę się czuć jak w rodzinie, a nie więzieniu czy poprawczaku...
-Lubisz chodzić na Glacernon?: Bywam tam często, choć na rajdzie byłam tylko raz. Uwielbiam koksić moim wk <3
-Czego oczekujesz od nas, jako fam?: Zaangażowania. Nie lubię ludzi, którzy zakładają/wstępują do fam, po czym pojawiają się raz na miesiąc.. Nie lubię ignorancji, w Cavallone często miałam sytuację, że pytałam o coś, a wszyscy zachowywali się jakbym nie istniała- fam jest od tego, żeby sobie pomagać...
-Kilka słów o sobie: Hm. O poglądach mówić nie będę, bo wielu by się moglo ze mną pokłócić- przetestowałam już to Ale moim zdaniem NosTale nie jest do rozmów o polityce czy tolerancji. Uwielbiam matematykę, zachwycam się lemurami i szczurkami, na głowie noszę irokeza, a na nogach glany. Kocham się kolczykować i tatuować, kibicuję Śląskowi Wrocław, lubię się śmiać i rozmawiać o sprośnych rzeczach Bawi mnie wyzywanie się nie na serio, choć uważam na to, bo parę razy już ludzie wzięli to na poważnie Coś jeszcze? Myślę, że najwięcej wychodzi przy normalnych spotkaniach
2. O Twojej postaci:
-Nick: Sheba
-Lvl: 69
-Profesja: 72
-Klasa postaci: Łucznik
-Ilość reputacji: 474451, niebieski mistrz
-SP: Ranger +5, sin +2 (nie przepadam za nim, nie umiem nim grać :<), destro +0, zaraz po zrobieniu go zdobyłam wk i nie było czasu nawet lasta wbić, nie bardzo wiem kiedy to nadrobię , wk +6 chwilowo, non stop zbieram kasę na nastepne próby na +7 Od kiedy go zdobyłam, gram ciągle nim, jest cudny <3

Trochę mało tych podpunktów oO Może coś jeszcze napiszę? Jedyny rajd, jaki ukończyłam, to rajd bałwanka. Raz w życiu byłam na KFC, dawno temu... Nikt nie był łaskawy mi wytłumaczyć zasad, i oczywiście był ded... Od tego czasu jakoś nie udało mi się na żaden rajd pójść, z wyjątkiem kawałka rajdu ognia na glacy. Mam męża, który jak podejrzewam, będzie chciał tutaj do mnie dołączyć (również jest w Cavallone, ale ostatnio ma ciągle egzaminy i nie gra ;x). Kocham dropić piórka, do niedawna non stop byłam w shanerku, teraz jestem podzieliona między labolatorium (trzeba...) i gołąbkami (te ich pi pi pi piii <3). Co miesiąc ładuję NosDolary (informacja dla tych, którzy chcieliby coś kupić z NM) . Co do LoDu- nie szaleję na jego punkcie, ale rzecz jasna bardzo przyjemnie jest wbijać kilka lvli w tydzień Od pół roku marzę o tygrysie, ale ciągle mnie nie stać. Nienawidzę złodzieji, od jakiegoś czasu usiłuję zrobić coś, by genn został ukarany za swoje liczne oszustwa.

No, to tyle Czekam na odpowiedź


--------------------------------------------------------------------------------

 

#2 2012-04-28 11:35:16

 Creeś

Forumowa lamka :3

Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 692
Punktów :   

Re: Podanie Sheby :)

Wybacz, ale fam się rozpadła i nie ma możliwości żadnego dojścia. Wybacz nam, że zmarnowałeś chwile swojego życia na napisanie tego podania.
Reaktywacje fam mam w planie, ale to później, dużo później. : )
Wybacz jeszcze raz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yourninjaway.pun.pl www.nadzieja-glejak.pun.pl www.airput2010.pun.pl www.c-r-p.pun.pl www.industrymachinery.pun.pl